„95 vidusskola”. Rīga

Mūsdienu skolas jau sen ir izaugušas no sava vecā „apģērba”, tāpēc tās cenšas pēc savām iespējām atjaunot interjeru un apgaismojumu. Tas ir ļoti apsveicams solis, jo mākslīgā apgaismojuma kvalitāte bērniem ir ļoti svarīga, bet mūsdienu tehnoloģijas piedāvā tādas lietas, par kurām mūsu vecāki un vecvecāki pat nesapņoja.

Tā Rīgas 95. vidusskolas vadība, nenobijās no „ELMO light” speciālistu piedāvājuma skolā ierīkot RGB LED gaismas paneļus, kas uzstādāmi „Armstrong” tipa griestos. Šādi paneļi maina apgaismojuma krāsu no silti baltas līdz auksti zilganai. Ja nepieciešams maksimāls fokuss un koncentrācija, iespējams uzstādīt aukstāku dienas gaismu, bet, kad vajadzīgs atvilkt elpu — patīkami silti baltu gaismu. Tas ir ne vien universāls, bet arī ļoti rotaļīgs risinājums. Turklāt šādus LED paneļus iespējams izmantot gaismu terapijai.

Vērts atcerēties, ka arī skolās, vēloties izveidot patīkamu vidi, nepietiek tikai ar vienu gaismas avotu. Līdz ar to kopā ar RGB paneļiem ir izvēlēti akcenta gaismekļi, kas ļoti pievilcīgi izgaismo pie skolas sienām piekarinātos attēlus.

Galerija