”Nika” veselības centrs. Rīga

Katrai telpai ir savi apgaismojuma risinājumi, pat tad, ja tiek izmantoti vienāda veida gaismekļi. To lieliski ilustrē Rīgā izveidotā veselības centra „Nika” apgaismojums — „ELMO light” iepazinās ar pasūtītāju vēlmēm un telpu interjeru, lai izvēlētos stilam visatbilstošākos taisnstūra un kvadrāta universālos LED paneļus. Lai arī no ārpuses visi paneļi ir gandrīz vienādi, patiesībā tie izstaro pilnīgi atšķirīgu gaismu.

Uzreiz pēc veselības centra sliekšņa šķērsošanas visiem apmeklētājiem jājūtas patīkami un gaidītiem, tāpēc svarīga ne vien viesmīlīga apkalpošana un interjers, bet arī pieskaņots apgaismojums. Tāpēc uzgaidāmajā telpā izvēlēti silti baltas gaismas LED paneļi, kas apmeklētājiem ļauj justies mājīgi. Patīkams apgaismojums nepieciešams arī sporta zālē, īpaši tāpēc, ka daudzi sporto pēc darba, kad organismam vairs nav vajadzības saglabāt modrību pirms tuvojošās nakts atpūtas, tāpēc arī te ir uzstādīti silti baltas gaismas LED paneļi.

Pilnīgi cita situācija ir procedūru kabinetos, kur personālam nepieciešama maksimāla koncentrācija un uzmanība. Turklāt tās ir sterilas telpas, tāpēc to apgaismojumam ir uzstādīti dienas gaismas LED paneļi.

Galerija