Cik daudz laika aizņem preču piegāde? Vai gaismekļi ir noliktavā?
Lielāka daļa no precēm atrodas ELMO salonu noliktavās, tādēļ preces varat izņemt uzreiz. Preces lielākā daudzumā uzglabājam centrālajā noliktavā, piegāde līdz salonam aizņem 1–2 darba dienas. Klientam vēloties, preces varam nosūtīt uz norādīto adresi – piegādes laiks 2 darba dienas. Atsevišķos gadījumos gaismekļus ražojam pēc klientu pasūtījuma – no 2 līdz 6 nedēļām.

 

Kur tiek ražoti gaismekļi?
Gaismekļi tiek ražoti ELMO rūpnīcā Ķīnā saskaņā ar Eiropas Savienības standartiem un kvalitātes kontroles prasībām.

 

Kādas atlaides piemērojat?
Gaismekļiem, kas netiek piedāvāti akcijā, atlaides piemērojam no pirkuma summas, plašāku informāciju varat atrast šeit (https://www.elmo.lv/lv/content/36-ms-piedvjam-atlaides) 

 

Vai ražojat gaismekļus pēc speciāliem pasūtījumiem?
Atkarībā no projekta veicam individuālus pasūtījumus pēc pasūtītāja prasībām vai paši izveidojam un pielāgojam apgaismojamajam objektam.

 

Kuri gaismekļi ir piemēroti mitrai videi?
Visi āra gaismekļi, prožektori, dārza vai āra sienu gaismekļi ir piemēroti āra apstākļiem. Ja iekšējo telpu gaismekļus vēlaties piemērot āra apstākļiem vai īpaši mitrām telpām tādām kā vannas istabai, dušas telpai vai tos izvietot pie iekšējā baseina, tad veicam pakalpojumu – gaismekļu hermetizēšanu. Par iespēju hermetizēt gaismekli vērsieties pie konsultanta.

 

Kā strādā wifi paneļi?
Tas ir gaismeklis, kuru var vadīt caur viedtālruņa programmu. Ar savu viedo ierīci variet mainīt gaismas intensitāti, gaismas nokrāsu un krāsu, izslēgt un ieslēgt gaismu. Atrodoties istabā, gaismekļus ir iespējams pārvaldīt ar speciālu tālvadības pulti. Izmantojot viedtālruni vai planšeti, mājās esošos gaismekļus variet pārvaldīt, pat atrodoties ārzemēs.

 

Kā izvēlēties prožektoru un kādā augstumā to izvietot?
Pie galvenajām durvīm vajadzētu izvēlēties 10–20 W jaudas prožektoru, pagalma apgaismojumam nepieciešams 20–50 W jaudīgums, taču katrs gadījums ir individuāls un vajadzētu vērsties pie konsultanta, lai rastu labāko risinājumu.

 

Ko nozīmē dimerēšanas – hermetizēšanas pakalpojums? Cik ilgā laikā to var veikt?
Hermetizēšana – gaismekļa piemērošana mitrām telpām vai āra apstākļiem, pakalpojums ilgts apmēram 7 d. d. Dimerēšana – gaismekļa piemērošana tā gaismas plūsmas vadīšanai, visbiežāk šis pakalpojums veicams uz vietas dažu minūšu laikā.

 

Cik ilgu laiku gaismeklis kalpo?
Atkarībā no modeļa un vides gaismekļa kalpošanas laiks svārstās no 30 tūkst. līdz 100 tūkst. stundām. Atbilstoši lietojot gaismekli, par to varēsiet priecāties pat 20 gadus.

 

Ko darīt, ja gaismeklis ir sabojājies?
Visi komponenti ir maināmi, to veic mūsu speciālisti. Jums tikai vajadzēs nogādāt gaismekli uz vienu no mūsu saloniem. Remontdarbi visbiežāk tiek veikti dažu darba dienu laikā.