Preču piegāde

Pircējs, pasūtot preci, apņemās norādīt pareizo piegādes vietu un kontakttālruņa numuru.

Izmantjot  ātro kurjerpastu, preces piegādā klientiem Latvijā katru dienu.

Piegādes noteikumi:

Piegādes cena

Piegādes izmaksas apvieno ar galīgo cenu, kuru  Jūs  redzesiet rīkojuma apakšā.

Iepērkot preci preču veikalam - piegāde bez maksas

Vai prece ir jums ērtaka veikalā , jūs varat pārbaudīt zvanot  uz ELMO  telefonu: +37128398275  katru darba dienu. Ja prece ir veikalā - jūs varat  to izņemt tajā pašā dienā. Par sagatavoto  preču izņemšanu mēs Jums paziņosim Jūsu izvēlētā veida: zvanu vai  pa e-pastu. Veikalu sarakstu var atrast  sadaļa KONTAKTI

Piegādes termiņš

Ja maksājums tiek saņemts līdz pulkstens 12.00 un prece ir noliktavā , tad Jūs to saņemsiet nākamajā dienā.  Ja Jūsu pasūtītā prece nav noliktavā, tad mēs ar Jums sazināsies un informēsim, cik ilgi jagaida pasūtījums.

SVARĪGI

Piegādes laikā  pircējam nepieciešams  kopā ar kurjeru  pārbaudītu pasūtījuma stāvoklī. Pircējam  parakstot rēķinu , vai citu nodošanas-pieņemšanas dokumentu, tiek piekrists, ka pasūtījums tiek nodots atbilstošā stāvoklī. Ja Jūs esat pamanījuši, ka piegādes pakas ir bojātas (saburzītas, mitras vai citādi ārējie bojājumi), pircējam ir jānorāda par to rēķinā, vai cita nodošanas-pieņemšanas dokumentā, kopa ar piegādes pārstāvis, brīvajā forma norādot par pakas  bojajumu. Ja pircējs neveic šādu darbību,tad  SIA Elmo Tehnoloģija ir atbrīvota no atbildības .